Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv sboru

SHOW VELKÉHO DECHOVÉHO ORCHESTRU LETOVICE V BOSKOVICÍCH

show.jpg

 

foto-zamek-show.jpg

KUNČICE POD KRALICKÝM SNĚŽNÍKEM

kuncice-pod-kralickym-sneznikem.jpg

LETOVICKÉ PÍSŇOBRANÍ

V rámci putovního Písňobraní se ve dnech 13. a 14. června 2015 sešly v Letovicích tři sbory z Ćeské republiky, aby zpěvem oslavily nadcházející léto a společnými silami vytvořili koncert, v jehož závěru zaznělo několik společných skladeb. Cílem tohoto setkávání se již poněkolik let stává vytváření příjemných hudebních zážitků a navazování nových lidských přátelství. O vzniklých hudebních i lidských poutech se mohou posluchači přesvědčit v následujícím pěveckém Pśňobraní, které proběhne 7. a 8. listopadu 2015 v Hostivicích.

 

VERNISÁŽ V GALERII DOMINO

Hudebním vystoupením pěveckého sboru Cantamus byla dne 5. černa 2015 zahájena výstava obrazů a keramiky v galerii Domino v Letovicích. V komorní obsazení sbor přenesl nejen Janáčkovy písně ale i ukázku z tvorby Jaroslava Ježka.

NOC KOSTELU

Dne 29. května 2015 se v rámci celorepublikové kulturní akce zůčastnil pěvecký sbor Cantamus koncertně divadelního programu v kostele sv. Jeronýma v Křetíně. Součástí sborového koncertu se stalo rovněž vystoupení pěveckého dua Jaroslavy Kynclové a Renaty Fraisové.

KONCERT V JESKYNI

Cantamus v jeskyni

 

Smíšený pěvecký sbor CANTAMUS provedl v prostorách hlavní síně jeskyně Býčí skála kocert, který vás provede dějinami hudby. Zazní písně lidové, barokní, romantické, operní sborové vstupy, ale rovněž populární milé melodie k podvečernímu zaposlouchání se do ozvěn jeskyně.

Sbormistr: Renata Fraisová

Sólový zpěv: Markéta Minářová, Lydie Jurková, Tomáš Chloupek

Klavírní doprovod: Jakub Gabarík, Markéta Minářová, Pavla Toulová

        

PODZIMNÍ SBOROVÉ PÍSŇOBRANÍ V HOSTIVICÍCH

Nadcházející podzim oslavilo šest sborů z různých koutů České republiky v rámci druhého ročníku Hostivického sborového písňobraní, které proběhlo

dne 8. listopadu 2014 v 18,30

v prostorách Sokolovny v Hostivicích.

Zúčastněné sbory: Smíšený pěvecký sbor města Buštěhradu, Canatamus z Letovic, Camponotus z Jilemnice, Komorní sbor ZUŠ Kladno, Hostivický pěvecký sbor, Chláchol z Chýně